Parafia Nasielsk

Intencje mszalne

 Tu można sprawdzić rozkład intencji mszalnych


 
Intencje mszalne na tydzień   21-27 maja 2018
Dzień
Godz.
Intencja
Poniedziałek
7:00
1.+ Lucyna Górska
2.+ Krzysztof Przetacki
3.+ Jadwiga Chińska
10:00
+ Józef Dubiński  
 
1.+ Zofia Orłowska, Marianna Krystyna Lewandowska
2.+ Kazimiera Śliwińska
Wtorek
7:00
1.+ Barbara Tyc
2.+ Halina Piotrowska
3.+ Kazimiera Szemborska
18:00
1.+ Aniela i Zofia Milewskie
 
2.+ Mirosław, Anna, Antoni Kosewscy, Stanisława i Tadeusz fronczak
Środa
7:00
1.+ Celina Krysińska
 
2.+ Ewa Tomalak
3.+ Lucja i Franciszek Romanowscy
18:00
1.+ Tadeusz Lewandowski w 15 r. śmierci
2.+ Krystyna Smukowska w 10 r. śmierci
Czwartek
7:00
1.+ Helena i Edward Bieżuńscy, Irena Bajor
2.+ Paulina Tyc
 
3.+ r-ce Grochowscy, r-ce Chojnaccy
18.00
1.+ r-ce Jadwiga i Franciszek Kubajewscy
2. Dziękczynna z prośbą o potrzebna łaski dla Iwony
Piątek
7:00
1.+ r-ce Józef i Jadwiga, Antoni i Maria, siostrzeniec Andrzej i siostra Feliksa
2.+ Henryka Ernest
 
3.+ Zbigniew Moniński
18:00
1.+ Halina Nowosielska
 
2.+ Krystyna i Ryszard Menich, Kazimierz Stelmach
Sobota
7:00
1.+ Teresa Burzyńska
2.+ Irena Lewandowska
3.+ Irena Szytler
18:00
1.+ Jacek Chodyna, Sylwester, Marcin, Zbigniew, Marianna, Stanisław Holender
 
2.+ Jan Antosik, Feliksa Antosik, Józef Woroniec, Krzysztof i Krystyna Bieleccy
Niedziela
7:30
1.+ r-ce Henryk i Stanisława Kowalscy
2.+ r-ce Krystyna i Kazimierz Smukowscy
9:00
1.+ Janina Szczodrak w 11 r. śmierci
2.+ Ryszard Kamiński
10:00
Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Św.
12:00
Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Św.
17:00
+ Cecylia Daniszewska w 4 r. śmierci, dziadkowie Rosłońscy i Daniszewscy
 
 
 
 
 

Intencje mszalne na tydzień   28 maja - 3 czerwca 2018
 

Dzień

Godz.

Intencja

Poniedziałek

7:00

1.+ Krzysztof Przetacki

2.+ Paulina Tyc

3.+ Krzysztof Rachuba

18:00

1.+ r-ce Genowefa i Marian Koryccy

2.+ Stanisław i Marianna Wyrzykowscy

   
   

Wtorek

7:00

1.+ Wojciech Łosiewicz

2.+ Mirosław Ignaczak

3.+ Marian Łabenda

18:00

1.+ Stanisław Zalewski

 

2.+ Aleksander Górecki

Środa

7:00

1.+ Ewa Tomalak

 

2.+ Elżbieta Sabina Miłkowska

18:00

1.+ Henryk i Elżbieta Mazurkiewicz

2.+ r-ce Krystyna i Tadeusz Sieroccy

Czwartek

7:30

1.+ Henryk Jackowski

2.+ Danuta Piątkowska

9:00

+ Stefan i Marian Konarzewscy

10.30

+ r-ce Kazimiera i Jan Malinowscy

17:00

1.+ Feliks Karaś

2.+ Stanisław Lewandowski

Piątek

7:00

1. O łaskę życia w trzeźwości, o łaskę nawrócenia

2.+ wnuczek Filip Witkowski, Małgorzata Morawska i jej dzieci

8:30

+ Kazimiera Szemborska

18:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Iwony

 

i Włodzimierza Szybkie

Sobota

7:00

1.+ Leszek Leszkiewicz

2.+ Józef Dubiński

18:00

1.+ Janusz Czyżyk w 1 r. śmierci

 

2.+ Bohdan Ostrowski

Niedziela

7:30

1.+ Stanisław Osiński w 11 r. śmierci

2.+ Witold Burzyński, Karolina i Edmund Burzyńscy, Marcin Burzyński

9:00

1.+  r-ce Teresa i Adam Morawscy w 37 r. śmierci
2.+ Ryszard Kamiński

10:30

+ Honoratę i Jana Starczewskich, Czesławę i Czesława Wrońskich, Mieczysława i dziadków Starczewskich

12:00

Za parafian

17:00

+ Janina i Czesław Zaremba