Parafia Nasielsk

Intencje mszalne


 Tu można sprawdzić rozkład intencji mszalnych

Intencje mszalne na tydzień   20 -26 listopada 2017
Dzień
Godz.
Intencja
Poniedziałek
7:00
1.+Urszula Królak - Plak
2.+ r-ce Anna i Władysław Topczewscy(43 r.śmierci), syna Adam Łącki, brat Leon Guz, bratowa Janina Guz
3.+ Stanisław i Anastazja Jabłońscy, Ryszard i Bronisław Jabłońscy
18:00
1.+ Adam Bolesław Ślubowski, Helena i Wacław, Czesław Stelmach
 
2.+ Krystyna Rutkowska w 4 r. śmierci
Wtorek
7:00
1.+ Wojciech Guławski w 7 r. śmierci
2.+ Ryszard i Aniela Modzelewscy, Rafał Modzelewski
3.+ Katarzyna Mokos
18:00
1.+ Janusz Ołdak
 
2.+ Mieczysław Lewandowski, r-ce Kutrowscy, teściowie Lewandowscy
Środa
7:00
1.+ Cecylia Daniszewska, dziadkowie Rosłońscy i Daniszewscy
 
2.+ Kazimierz Pątkowscy
3.+ Elżbieta Kruszewska
18:00
1.+ Witold Detrych w 30 r. śmierci
2.+ Cecylia Piórkowska
Czwartek
7:00
1+ Adam Pomazanka w 1 r. śmierci
2.+ Jan Kasiak
3.+ Halina Gardłowicz
18.00
1.+ Czesław Białorucki
 
2.+ Anna i Henryk Rakowscy
Piątek
7:00
1.+ Jadwiga Podlasińska
2.+ Ryszard Kulaszewski
 
3.+ Dariusz Sosnowski
18:00
1.+ r-ce Więcławscy, r-ce Łopaccy i Henryk Malinowski
2.+ Marian Malinowski, Barbara i Andrzej Malinowscy, r-na Malinowskich i Jaszczaków
Sobota
7:00
1.+ Paweł Strzelczak w 9 r. śmierci, Grzegorz Aleksandrowicz
2.+ Halina Sierzputowska w 6 r. śmierci
3.+ r-ce Irena i Tadeusz Szymańscy
18:00
1.+ Stefan Strefnel w 2 r. śmierci
 
2.+ Wanda Turek, r-ceJadwiga i Eugeniusz Jgnaczak
Niedziela
7:30
1.+ Piotr Kępka w 13 r. śmierci, Wiesław Kępka
2.+ Janina Kalewska w 4 r. śmierci
9:00
+ Kazimierz Piątkowski
10:30
1.+ Marek Witkowski w 3 r. śmierci
2.+ Stefan i Stanisława Rączka, Bolesław, Tadeusz i Anna Rączka
12:00
W intencji parafian.
17:00
+ mąż Andrzej Włodarski


 Intencje mszalne na tydzień 27 listopada – 3 grudnia 2017

Dzień Godz. Intencja
Poniedziałek 07:00 1.+ Urszula Królak - Plak
2.+ Michał Kaczmarek w 2 r. śmierci 
3.+ Wiesława Węgrzyńska 
18:00 1.+ Jerzy Czyżyk 
  2.+ Marta i Stanisław Wiśniewscy i brat Grzegorz
Wtorek 07:00 1.+ Jerzy Pawlak 
2.+ Teresa i Zbigniew Żebrowscy 
3.+ Janusz Czyżyk 
18:00 1.+ Zdzisław Kraszewski
  2.+ Ryszard Miller
Środa 07:00 1.+ Władysław Sierzputowski
2.+ Ewa Michalcewicz Górecka 
3.+ Kazimierz Pątkowski 
   
18:00 1.+ Helena i Marceli Miętek, Jan i Maria Wyszyńska, Janina i Tadeusz Mazurkiewicz
2.+ Tadeusz w 6 r. śmierci, Jadwiga i Ryszard Wysoccy, dziadkowie Wysoccy i Faczyńscy 
Czwartek 07:00 1.+ Marianna i Józef Piórkowscy 
2.+ Mieczysław Kongiel w 15 r. śmierci
3.+ Andrzej Jezierski 
   
18.00 1.+ Czesław i Teresa Rączka i Tadeusz Rączka 
2.+ Czesława Jackowska, r-na Jackowskich i Guławskich 
Piątek 07:00 1.+ Ryszard Kosewski 
2.+ Leon Kapczyński 
  3.+ Albert Kordulewski 
08:30 + r-ce Stanisław i Józefa Pawłowscy, dziadkowe Będowscy 
18:00 1.+ Zofia i Jerzy Różalscy, Maria i Wiesław Wierzbiccy
2. o łaskę życia w trzeźwości, o łaskę nawrócenia 
Sobota 07:00 1.+ Leon Kapczyński
2.+ Jadwiga Podlasińska 
3.+ Halina i Leopold Łozowiccy
18:00 1.+ Stefania i Franciszek, Feliks Bryk
  2.+ Jan, Bronisława, Bolesław Jarmosików 
Niedziela 07:30 1.+ Czesław, Teresa, Tadeusz i Agnieszka Rączka, Mieczysław, Teresa i Małgorzata Lewandowscy i Wanda
2.+ Józef Antosik, Małgorzata Antosik, Marian Skarżycki 
09:00 Lech Milewski w 1 r. śmierci 
10:30 + Jan Chojnacki
12:00 Za parafian
17:00 + Henryk i Elżbieta Mazurkiewicz 

Intencje mszalne na tydzień   4-10 grudnia  2017
Dzień
Godz.
Intencja
Poniedziałek
7:00
1.+ Barbara i Karol Chyczewski
2.+ Andrzej Malinowski
3.+ Marcin Piskorski, Barbara i Kazimierz Dąbrowscy
18:00
1.+ Barbara Janicka
 
2.+ Barbara, Mieczysław i Janusz Chmielewscy
Wtorek
7:00
1.+ Dariusz Sosnowski
2.+ Barbara Mężyńska
3.+ Irena Lewandowska
18:00
1.+ Janusz Chmurski, Andrzej Mańkowski, Jadwiga i Stanisław Kramarz
 
2.+ Krzysztof Komorowski
Środa
7:00
1.+ Leon Kapczyński
 
2.+ r-ce Kołzłowscy i bracia Kozłowscy, Władysław i Sławomir Włodarz
3.o pokój i pojednanie w rodzinie
18:00
1.+ Lech Żebrowski w 12 r. śmierci, teściowie Żebrowscy
2.+ Marek Biłoszewski
Czwartek
7:00
1.+ Stanisław Wójcik
2.+ Krystyna Witkowska
 
3.+ Zenobia Ostrzeniewska
18.00
1.+ Mieczysław Romanowicz w 2 r. śmierci
2.  Dziękczynna z prośbą o Boże błog. oraz opiekę NMP dla Radia Maryja, TV Trwam, Ojca św. i Ojczyzny
Piątek
7:00
1.+ Irena i Feliks Góreccy
2.+ Anna Czarnecka
 
3.+ Waldemar Zienkiewicz
18:00
1.+ Maria, Stanisław, Włodzimierz, Piotr, Marianna Lewandowscy, Aleksander Ślusiewicz
 
2.+ Michał, Bronisława, Władysław i Piotr Kapczyńscy
Sobota
7:00
1.+ Stefan i Wiesłąw Świderscy
2.+ Piotr Branicki
3.+ r-ce i bracia Grycz
18:00
1.+ r-na Chruścińskich i Sierzputowskich
 
2.+ Eleonora Tyburska, Jerzy i Irena Kołakowscy
Niedziela
7:30
1.+ Wiesław Turek w 2 r. śmierci
2.+ Krystyna Łazarska w 12 r. śmierci
9:00
+ dziadkowie Stanisława i Stanisław Latała, dziadkowie Cecylia i Witold Mosakowscy
 
10:30
+ Jadwiga i Michał Kowalscy
12:00
Za parafian
 
17:00
+ Aleksander, Genowefa, Janina i Marian Piekarzewscy, Kazimierz Stelmach

Intencje mszalne na tydzień   11 -17grudnia  2017
Dzień
Godz.
Intencja
Poniedziałek
7:00
+ Cecylia i Eugeniusz Gołuccy, Zenon Gągolewski
9:00
+ Leon Kapczynski
10:30
Irena, Tadeusz, Waldemar Wilk i Anna Waracka
12:00
r-na Bachanków, Ziółkowskich, Sławomir Witkowski, dusze cierpiące w czyśćcu
16:00
+ Waldemar Więcławski
18:00
1.+ Adam Bolesław Ślubowski
2.+ Teresa Pęcherzewska
Wtorek
7:00
+ Lilianna Skorupska
9:00
+ Zenobia Ostrzeniewska
10:30
+ Tadeusz Kosewski
12:00
+ Henryk Myśliński, r-ce Helena i Wincenty Olbryś, Kazimierz Olbryś, Maria Dąbrowska
16:00
+ Władysław Sierzputowski
18:00
1.+ Józef Szczypiński
2.+ Anastazy Obojski 
Środa
7:00
+ Anna Czarnecka
9:00
+ r-ce Władysława i Józef Kwaiborscy
10:30
+ Adam Pomazanka
12:00
+ Andrzej Fatek
16:00
+ Kazimierz Krzyczkowski
18:00
 Za parafian
Czwartek
7:00
1+ mąż Roman Dryjak w 4 r. śmierci
2.+ Jan Szymański w 2 r. śmierci
3.+ Dariusz Sosnowski
18.00
1.+ Jóżef Czyż w 25 r. śmierci
 
2.+ Marta Zielonka w 4 r. śmierci
Piątek
7:00
1.+ Leon Kapczyński
2.+ Florentyna i Marian Modzelewscy
 
3.+ Kazimierz Krzyczkowski
18:00
1.+ Grzegorz Zychorski w 20 r. śmierci
2.+ Henryka i Franciszek Drzazgowscy, r-na Drzazgowskich
Sobota
7:00
1.+ Marianna i Kazimierz Banach
2.+ Stanisława Kostrzewska
3.+ Tadeusz Brodzikowski
18:00
+ Kazimierz Kapczyński
 
 
Niedziela
7:30
1.+ Stefan Osiński, r-ce Szulkowscy, Konstanty Osiński
2.+ Tadeusz rączka, Henryka i Franciszek Drzazgowscy, r-na Drzazgowskich
9:00
+ syn Krzysztof Wierzbicki w 25 r. śmierci
10:30
+ Wanda Krzyżewska
12:00
Za parafian
17:00
+ Stanisława i Krzysztof Grzybowscy
 
 
Intencje mszalne na tydzień   18-24 grudnia 2017
Dzień
Godz.
Intencja
Poniedziałek
7:00
1.+ Dariusz Sosnowski
2.+ Zenobia Ostrzeniewska
3.+ Wincenty Malinowski
18:00
1.+ Alina Kowalska w 5 r. śmierci
 
2.+ Adam Bolesław Ślubowski
Wtorek
7:00
1.+ Marian i Bronisława Cendrowscy  
2.+ Irena i Aleksander Żbikowscy
3.+ Włodzimierz Kamiński, r-ce Janina i Czesław Kamińscy
18:00
1. O zdr. i Boże błog. dla Dariusza i jego r-ny
 
2. O zdr. i Boże błog. dla Adama i jego r-ny
Środa
7:00
1.+ Teresa Burzyńska
 
2.+ Adam Kraśniewicz w 16 r. śmierci
3.+ Marianna, Zbigniew i Janusz Gołębiewscy
18:00
1. + r-ce Marian i Genowefa Koryccy
2.+ Helena i Kazimierz Myślińscy
Czwartek
7:00
1.+ Zofia Sikorska
2.+ Stanisław Banulski
3.+ Wanda Łoniś
18.00
1.+ Grażyna Czerniakowska
 
2.+ Józef i Leon Olszewscy
Piątek
7:00
1.+ Andrzej Fatek
2.+ Michał Maliszewski
3.+ Barbara Tyc
18:00
1.+ Halina Wasiak w 18 r. śmierci
 
2.+ Teresa Rączka w 2 r. śmierci
Sobota
7:00
1.+ Zygmunt Skurczyński
2.+ Michał Kaczmarek
3.+ dziadkowie Kazimierz i Stefania Pawłowscy, Marianna Pawłowska
18:00
1.+ Teresa Pęcherzewska
 
2.+ r-ce Janina i Stefan Kalewscy, Apolonia i Czesław Czerniakowscy, r-ce Kazimiera i Eugeniusz Binkiewicz, Robert Saliszewski
Niedziela
7:30
1.+ Bożenna Łyczkowska, Klementyna Tomczyk
2.+ r-na Łozowickich, Wróblewskich, Pisarzewskich i Kostewiczów
9:00
+ Regina Witkowska w 4 r. śmierci
10:30
+ Adam i Jerzy Czachorowscy
12:00
Za parafian
24:00
Pasterka. Za parafian.

Intencje mszalne na tydzień   25 -31grudnia 2017
Dzień
Godz.
Intencja
Poniedziałek
9:00
1.+Branisław i Barbara Janiccy
2.+ Szczepan, Władysław i Marianna Latkowscy, Michał i Marianna Rogowscy
10:30
+ Paweł Jurkiewicz
12:00
  1. Chrzty
  2. O zdr. i Boże błog. dla Eweliny i Roberta Sosnowscy w 10 r. ślubu
17:00
 
Wtorek
7:30
+ Genowefa i Czesław Stary
9:00
+ Józef w 1 r. śmierci i Helena Jechalik
10:30
+ Ksawera Szymańska, Bronisława i Józef Gołębiowscy, Leokadia Domańska, Zdzisława i Tadeusz Brzescy
12:00
+ Jan Krzyżewski w 11 r. śmierci
17:00
+ Wanda i Wincenty Adamczewscy
Środa
7:00
1.+ Władysław Sierzputowski
 
2.+ Andrzej Fatek
3.+ Helena i Kazimierz Sochoccy, Stanisław, Pelagia i Wacław Miller, Irena Strzałkowska
18:00
1.+ Stanisława i Stanisław Marciniak
2.+ Kazimierz i Zdzisław Wiśniewscy
Czwartek
7:00
1+ Jan i Magdalena Wróblewscy, r-ce Smutkiewicz
2.+ Albert Kordulewski
3.+ Wincenty Malinowski
18.00
1.+ Ariel Smoliński w 12 r. śmierci
 
2.O zdr. i Boże błog. dla Bartosza, Macieja, Klaudiusza, Piotra, Grzegorza i Kacpra
Piątek
7:00
1.+ Leon Kapczyński
2.+ Teresa Burzyńska
 
3.+ Tadeusz Kościuk
18:00
1.+ Regina i Henryk Suscy, Marianna Olbratowska
2.+ Zofia i Bronisław Makowscy, Lucjan Młodziński, bracia Młodzińscy
Sobota
7:00
1.+ Dariusz Sosnowski
2.+ Teresa Pęcherzewska
3.+ Stanisław Kazimierz Więch
18:00
+ Eugeniusz Biernacki
 
 
Niedziela
7:30
1.+ Grażyna Bryśkiewicz
2.+ r-ce Wiesława i Wiktor Oleksiak
9:00
+ Franciszek Puczyński w 11 r. śmierci, Stanisław Murawski, Bolesław i Bronisława Murawscy
10:30
W intencji Ruchu Rodzin Nazaretańskich
12:00
W intencji parafian.
17:00
+ Stanisław Walczak, Kazimierz, Lucyna i Waldemar Borzyńscy
 
Intencje mszalne na tydzień   1-7 stycznia 2018
Dzień
Godz.
Intencja
Poniedziałek
7:30
dziękczynna za szczęśliwy przebieg operacji i łaskę powrotu do zdrowia  
9:00
+ Mieczysław Kowalski
10:30
+ Mieczysław Milewski
12:00
Za parafian
17:00
+ Janusz Górecki, Helena i Walenty Góreccy, Władysława i Mieczysław Ślubowscy
Wtorek
7:00
1.+ Henryka Zacieska
2.+ Elżbieta Kruszewska
3.+ Jan Kasiak
18:00
+Tadeusz Kosewski
 
 
Środa
7:00
1.+ Halina Gardłowicz  
 
2.+ Andrzej Malinowski
3.+ Zofia Sikorska
18:00
+ Marianna Kęsicka
Czwartek
7:00
1.+ Wincenty Malinowski
2.+ Teresa Burzyńska
 
3.+ Maria Olbryś
18.00
Dziękczynna z prośbą o Boże błog. oraz opiekę NMP dla Radia Maryja, TV Trwam, Ojca św. i Ojczyzny
Piątek
 
 
 
 
 
7:00
1.+ Marianna Karabin
2.+ Zdzisław Czerwiński
 
3. o łaskę trzeźwości, o łaskę nawrócenia
8:30
+ Wacław Delewczyński w 9 r. śmierci
18:00
+ Józefa Pazdan w 1 r. śmierci
Sobota
7:30
1.     + Barbara Tyc
2.     + Lech Żuk w 4 r. śmierci
9:00
 + Stanisława Latała w 30 r. śmierci
10:30
+ Irena i Lucjan Konarzewscy
12:00
Za parafian
17:00
Przemysław Saliszewski w 1 r. śmierci
Niedziela
7:30
1.+ Anastazy Obojski
2.+ Zofia i Edward Derkowscy, Maria Jadwiga Szczypińska
9:00
+ Zofia i Albin Kasiak, Barbara i Czesław Zasadzińscy
 
10:30
+ r-na Słonczewskich i Zbigniew w 20 r. śmierci
12:00
Za parafian
 
17:00
+ Teresa Pęcherzewska